W środę 7 czerwca 2017 roku rodzice wraz ze swoimi dziećmi uczestniczyli w Różańsku w imprezie integracyjnej pt. "Rodzinna zabawa z piłką" Do zawodów piłkarskich rozegranych na boisku oraz w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Różańsku zgłosiło się osiem dwuosobowych drużyn.

Turniej rozegrano systemem pucharowym. Zwyciężyła Marysia Binkiewicz wraz ze swoim tatą. Drugie miejsce zajęli Magdalena Kubińska oraz p. Roman Wojciechowski. Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami oraz gromkimi brawami. Podczas turnieju przestrzegano zasad fair play, nie brakowało ogromnych emocji.

Po słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców uczestnicy podzielili się na dwa zespoły i sprawdzili swoją zwinność i umiejętność robienia uników w grze "Dwa ognie". Imprezę zwieńczyło wspólne ogniskowanie.

Organizacja zawodów odbyła się m.in. dzięki wsparciu finansowemu ze środków projektu "Rodzinka.Rozansko.pl". Za kwotę ponad 800 zł zakupiony został profesjonalny sprzęt sportowy w postaci siatek na bramkę, piłek nożnych czy rękawic bramkarskich. Zakupiony sprzęt przekazany został Szkole Podstawowej i będzie mógł służyć organizacji kolejnych inicjatyw.

Pomysłodawcą i główną organizatorką zawodów była pani Barbara Wysocka, nauczycielka wychowania fizycznego. W przedsięwzięciu udział wzięło w sumie 35 osób (zawodników oraz kibiców).

Serwis informacyjny www.nasze.rozansko.pl powstał w ramach projektu "Centrum Aktywności Lokalnej w Różańsku"