W niedzielę 26 czerwca 2016 r. odbył się w Różańsku VII Dziecięcy Turniej Piłkarski. W imprezie wzięły udział drużyny z Dyszna, Warnic, Cychr oraz Różańska. Gościem honorowym turnieju był Przewodniczący Rady Miasta w Dębnie pan Paweł Chrobak, który dokonał dekoracji medalami i wręczył puchary dla zawodników.

Zwycięzcą turnieju została drużyna młodych piłkarzy z Cychr. Wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale. Do zwycięzców trafił puchar. Specjalną statuetkę otrzymał także najlepszy zawodnik turnieju. Po zakończeniu rozgrywek uczestnicy otrzymali słodycze, napoje oraz kiełbaski z grilla.

Dziecięcy Turniej Piłkarski organizowany jest przez Radę Sołecką w Różańsku już od siedmiu lat. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz rocznych przedsięwzięć sportowych w naszej miejscowości. W następnych latach organizatorzy planują rozszerzyć jej formułę o kolejne wsie, tak aby duchem piłkarskiej rywalizacji objąć jak najwięcej dzieci z naszej gminy. 

Tegoroczna odsłona turnieju była współfinansowana w kwocie ok. 800 zł w ramach projektu „Centrum Aktywności Lokalnej w Różańsku”.

   
Serwis informacyjny www.nasze.rozansko.pl powstał w ramach projektu "Centrum Aktywności Lokalnej w Różańsku"
współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich